Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 23:58

Самгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Веб посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Графік роботи гуртків

                       ПОГОДЖЕНО                                                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                      Голова ПК ______________ Л.А.Кривич                                                                                                                Директор школи ________________ Н.І.Дячук

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2018-2019 навчальний рік

 

Назва гуртка

Керівник

Дні роботи

Час роботи

К-ть годин

К-ть учнів

Місце проведення

1

«Юні музеєзнавці»

Баранівська Г.Н.

Вівторок

14.20.-16.00

2

15

Музей

2

«Баскетбол»

Дячук В.Ф.

Вівторок

17.00-18.30

1,5

18

Спортивна зала, спортивний майданчик

Четвер

17.00-18.30

1,5

18

3

«Народні ремесла»

Лисюк З.Ф.

Середа

14.20.-16.00

2

15

Майстерня

4

«Театральний»

Степанець Г.М.

Понеділок

13.30.-14.10

1

15

Актова зала

 

Четвер

13.30-14.10

1

15

5

«ДЖУРА»

Кравченко В.С.

Понеділок

Середа

15.15-16.00

14.20-15.25

1

1

15

15

Кабінет ЗВ

6

«Історичне краєзнавство»

Кривич Л.А.

Четвер

15.20-16.05

2

15

Каб. 2

Середа

16.10-16.55

2

15

7

«Образотворче мистецтво»

Нешпор М.О.

І група Вівторок

Четвер

13.25-14.10; 14.15-15.00

13.25-14.10; 14.15-15.00

2

2

15

15

Майстерня

ІІ група Вівторок П’ятниця

15.10-15.45; 15.55-16.40; 16.45-17.30

15.10-15.45; 15.55-16.40; 16.45-17.30

3

3

15

15

Майстерня

 

 

8

«Народна творчість»

Рибак Г.В.

П’ятниця

14.20-15.05

15.10-15.55

1

1

1

1

Методичний кабінет

Час
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Педпреса

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz