Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.08.2019, 00:08

Самгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Веб посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт керівника

Звіт директора

 Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

за 2017 – 2018 навчальний рік

 

Протягом 2017-2018 року я, як директор школи, спрямовувала свою роботу на створення належних  умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти дітьми, що проживають у мікрорайоні школи, безпечного перебування та забезпечення сприятливого мікроклімату для їх навчання, на організацію умов праці педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу, дотримання щодо них положень трудового законодавства, налагодження тісних контактів з батьківською громадськістю, організаціями села, спонсорами тощо.

У своїй роботі керувалася  Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про середню освіту» іншими законодавчими актами та нормативними документами Міністерства освіти та науки, департаменту   освіти та науки Київської ОДА, районного відділу освіти, органів місцевої влади, рішень педагогічної ради, загальношкільних батьківських зборів, ради школи, рішень трудового колективу.

      У мікрорайоні школи проживає  178  дітей.   Щорічно проводиться їх перепис, та уточнення. Маючи результати якого ми володіємо інформацією про місце перебування та навчання   дітей шкільного та дошкільного віку. Існує комп’ютерна база, щодо  перепису. Жодна дитина не залишається поза межами навчальних закладів. Діти мікрорайону навчаються в основному в школі, коледжах, училищах  та місцевому ДНЗ.

Школа працює в режимі п’ятиденного навчання. Робочі навчальні плани складено на основі типових навчальних планів для шкіл з українською мовою навчання, що працюють за п’ятиденним режимом запропонованих Міністерством освіти та науки України. Такий план включає в себе інваріантну та варіативну складові. Якщо інваріантна складова являє собою державний компонент який не може змінюватись то до варіативної складової входять години для додаткових занять та консультацій

Учні старших класів займаються  за навчальним планом для класів з універсальним профілем. Крім того у школі використовуються і інші форми роботи з учнівською молоддю, особливо в позаурочний час. Це перш за все різні види гурткової роботи, спортивна секція. Учні школи неодноразові переможці різних конкурсів, спортивних змагань представляють і захищають честь школи  на різних рівнях.

Одним із напрямків інноваційної діяльністі є робота за програмою «Школа програми здоров’я».

  Колектив школи складається

- всього працівників – 30;

- педагогічних працівників (основні) – 20;

- сумісників – 1;

- технічних працівників – 10

Вищу освіту має 17 учителів

- вчителі вищої кваліфікаційної категорії – 12;

- вчителі першої кваліфікаційної категорії – 3;

- - вчителі категорії спеціаліст – 2;

11 тарифний розряд - 3

- відмінників освіти України – 6;

- старших вчителів – 9.

 

Відповідність базової освіти педагогічних працівників займаним посадам становить 100%. Якісний склад педагогічних працівників (вища і перша категорія) – 75%. Забезпеченість кадрами 100%. Працює 5 педагогів пенсійного віку. Вчителі школи постійно, відповідно до графіку, проходять курси перепідготовки при обласному інституті м.Біла Церква, чергові та позачергові атестації.

Учнівський контингент    становив 143 учні. З них один учень навчався за індивідуальною програмою у 2017-2018 році, та 3 учні на інклюзивній формі навчання .   У школі навчаються   1 сирота, 2 потерпілих унаслідок аварії на ЧАЕС, 4 дітей – інвалідів, 57 учнів перебувають на диспансерному обліку, 25 багатодітних сімей (95 дітей), 42 учні доїжджають із   с. Мовчанівка, 1 – із с.Рибчинці, 5 – із с.Ями.

Учні школи – неодноразові переможці різних конкурсів, спортивних змагань, предметних олімпіад. Зокрема , у 2017/2018 н. р. призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів стало 7 учнів, які здобули 14 призових місць.

 

Завантажити звіт

Час
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Педпреса

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz