Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.02.2018, 11:26

Самгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 109
Веб посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 26 » Свято Останього дзвінка
15:26
Свято Останього дзвінка

Свято Останього дзвоника

26 травня 2017 року в Самгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Останього дзвоника. Учням вручено нагороди, які вони заслужили протягом 2016-2017 н.р. :

неодноразові переможці різних конкурсів, спортивних змагань, предметних олімпіад. Зокрема , у 2016/2017 н. р. призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів стало 6 учнів:

Чернявська Інна – 11 клас – ІІІ місце з екології.

Шептицька Аліна – 9 клас - ІІ місце з образотворчого мистецтва.

Чернявський Михайло – 8 клас - ІІ місце з англійської мови.

Передельчук Анатолій – 7 клас – ІІІ місце з хімії.

Ляшук Вікторія – 6 клас – ІІ місце в районному етапі конкурсу ім. П. Яцика, ІІІ місце з математики.

Нешпор Ольга – 4 клас - ІІІ місце в районному етапі конкурсу ім. П. Яцика.

Команда «VIP» за активну участь у районному етапі обласного заходу «Обери майбутнє».

Команда «Соколи» за ІІ місце в районному етапі гри «Сокіл» («Джура») на дистанції «Спортивне орієнтування».

Чернявська Інна за І місце у районному етапі істрико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька».

Чернявська Інна за ІІ місце в районному етапі конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Образотворче мистецтво».

Чернявська Інна за І місце в ІІ районному етапі конкурсу, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Образотворче мистецтво».

Чернявська Інна за І місце в ІІ районному етапі обласної краєзнавчої експедиції «Київщина козацька».

Чернявська Інна за І місце в ІІ районному етапі обласного конкурсу плакатів «Безпекка дорожнього руху – це життя».

Баченко Карина за І місце в районному етапі виставки «Новорічна композиція».

Баченко Карина за ІІ місце в районному етапі конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Чернявська Вікторія за ІІ місце районному етапі конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

Нешпор Ольга за І місце в районному етапі виставки «Новорічна композиція».

Чернявська Дарина за ІІ місце в районному етапі конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Баченко Карина за І місце в районному етапі конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Образотворче мистецтво».

Котюк Катерина за ІІ місце в районному етапі виставки «Новорічна композиція».

Котюк Катерина за ІІІ місце в ІІ районному етапі конкурсу, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Чернявська Яна за І місце у конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей».

Чернявська Яна за І місце у конкурсі малюнка «Здай кров заради життя».

Мошнянко Ліза за участь у конкурсі читців поезії М.Т.Рильського.

Чернявська Яна за ІІІ місце у конкурсі «Здорові діти – здорова нація» у номінації «Малюнок».

Чернявська Інна за ІІ місце у конкурсі «Здорові діти – здорова нація» у номінації «Науково-дослідницька робота».

Шептицька Аліна за ІІІ місце у конкурсі «Здорові діти – здорова нація» у номінації «Науково-дослідницька робота».

 

З найкращими привітаннями, побажаннями виступили: директор школи Дячук Н.І., сільський голова с. Самгородок Титарчук В.І., сільський голова с.Мовчанівка Левадній Р.О., отець Гусаковський О.М., батьки, учні.

Директор школи Дячук Н.І.

Переглядів: 85 | Додав: marissabel-marry | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Час
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Педпреса

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz